VI Peel

Vi Peel – Piling medyczny nowej generacji

Preparat Vi Peel został wyprodukowany w Kaliforni i jest najbardziej pożądanym przez gwiazdy Hollywood pilingiem. Polecany jest między innymi przez takie gwiazdy kina jak Demi Moore czy Sharon Stone.

Pozwala osiągnąć spektakularne efekty w ciągu zaledwie jednego tygodnia: niweluje drobne zmarszczki, przebarwienia, rozszerzone pory oraz inne niedoskonałości. Zabieg jest bezpieczny dla każdego rodzaju skóry, szybki i praktycznie bezbolesny.

Już po tygodniu od zabiegu Pacjent stwierdza znaczącą poprawę stanu skóry: skóra nabiera blasku, drobne zmarszczki stają się niewidoczne a jej koloryt i faktura widocznie się poprawia.

Skład Vi Peel

Dostępne są 4 rodzaje pilingów. Różnią się one od siebie składem i stężeniem odpowiednich składników aktywnych ,w zależności od typu skóry ,a więc jej potrzeb i kondycji.

W preparacie wykorzystano wszystkie dostępne substancje o udowodnionym działaniu, również na poziomie komórkowym, co powoduje, że nie działa tylko na zasadzie złuszczania i tak już martwego naskórka ale działa obkurczająco na rozszerzone pory oraz pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny.

Formuła Vi Peel to: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C – składniki te będące w odpowiednich proporcjach stanowią o sukcesie i bezpieczeństwie działania pilingu.

Dla kogo?

Do zabiegu kwalifikuje się każdy typ skóry: wrażliwa, naczynkowa, sucha i trądzikowa, Wskazaniem estetycznym są drobne zmarszczki i przebarwienia,spadek napięcia i gęstości skóry,skóra starzejąca się.

Jak wygląda zabieg preparatem Vi Peel?

Przed zabiegiem nie są wymagane od pacjenta żadne specjalne przygotowania ,a jedynym dyskomfortem jaki może wystąpić podczas zabiegu jest uczucie pieczenia ,które jednak po chwili mija. Sama aplikacja preparatu trwa kilka minut, w drugim dniu utrzymuje się rumień,w trzecim dniu skóra zaczyna się łuszczyć i trwa to 2-3 dni ,a już po siedmiu dniach od zabiegu uzyskujemy doskonałe efekty – skóra jest wyraźnie odmłodzona, napięta,drobne zmarszczki wygładzają się

Jak często można stosować piling Vi Peel?

Aby zniwelować oznaki starzenia się skóry wystarczający jest 1 zabieg,ale dla podtrzyma nia efektu zabieg można powtórzyć już za 3 miesiące .

Zalety pilingu Vi Peel:

  • zapewnia stosunkowo krótki okres wyłączenia z czynności dnia codziennego
  • jest jedynym pilingiem bezpiecznym dla okolic oczu, szyi ,dekoltu,piersi i dłoni
  • znacznie spłyca drobne zmarszczki i poprawia jędrność skóry
  • znakomicie redukuje uszkodzenia posłoneczne, leczy przebarwienia i inne objawy starzenia się skóry
  • jest doskonałą odpowiedzią na trądzik i spowodowane nim drobne blizny
  • i co najważniejsze: Vi Peel stymuluje produkcję kolagenu i elastyny sprawiając, że skóra zyskuje typowe cechy skóry młodej – jednolity koloryt i sprężystość,jest pilingiem ,który nie tylko złuszcza naskórek,ale przebudowuje skórę właściwą,co jest podstawowym elementem odmłodzenia skóry.

 

vipeel8
vipeel4
vipeel5

 

vipeel6
vipeel7
Partnerzy

Partnerzy