PLASMA IQ

Zabiegi z użyciem PLAZMY  grafikagrafika

Plazma to specyficzna forma stanu skupienia przypominająca gaz o proporcjonalnej zawartości ładunków dodatnich i ujemnych. Do zabiegu używa się wiązki plazmy wytwarzanej poprzez jonizację gazów obecnych w powietrzu przez urządzenie zwane generatorem. Wiązka uwalniana z końcówki przyłożonej do skóry pacjenta doskonale penetruje naskórek, jednocześnie nie ingerując w głębsze warstwy skóry. Pozwala to na skuteczny, bezpieczny lifting. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w gabinecie Medestetic.

Technika zabiegu polega na wykonaniu licznych ciągów niewielkich punktów w których dochodzi do sublimacji (odparowania) z naskórka warstwy korneocytów. Powstają strupki o średnicy nieprzekraczającej 1 mm, pozwalające na zachowanie ruchomości danego obszaru twarzy. Pozwala to w czasie zabiegu śledzić na bieżąco uzyskiwany efekt.

grafika

Punktowe ślady po wykonanym zabiegu utrzymują się do około tygodnia, a brak przerwania ciągłości skóry właściwej i mechanicznego usuwania nadmiaru tkanki czyni zabieg właściwie nieinwazyjnym i pozbawionym krwawienia. Jest to doskonała alternatywa dla skalpela i korekt laserowych. Efekt widoczny jest prawie w całości od razu i utrzymuje się od 2 do 4 lat.

Wskazania

Zabieg znalazł szczególne zastosowanie w liftingu powiek oraz okolic ust, walce z utrwalonymi zmarszczkami (zmarszczki palacza, kurze łapki, czy przy uszach), a także w niektórych uszkodzeniach i zmianach skórnych jak rozstępy, blizny, przebarwienia, wybrane zmiany brodawkowe, trądzikowe, znamiona

 

grafikagrafikagrafika

grafikagrafika

grafika

grafikagrafika

Partnerzy

Partnerzy