Piling fenolowy

Piling o rewolucyjnym działaniu, jedyny należący do grupy głębokich tzn, że penetruje wgłąb skóry właściwej (wszystkie inne pilingi gabinetowe działają bardzo płytko, tylko w naskórku i nawet wielokrotne ich powtarzanie nigdy nie da podobnego efektu).

Obecny Piling fenolowy to nowa, nowocześniejsza i bezpieczniejsza formuła niż ta, która do tej pory była dostępna na świecie. Na naszym rynku jest od roku i można go wykonać w bardzo nielicznych gabinetach w Polsce i tylko przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych lekarzy.

Jest dedykowany dla każdego fototypu skóry dojrzałej, a nawet bardzo dojrzałej z cechami tzw. fotostarzenia, a więc z przebarwieniami, suchością i charakterystyczną siateczką bardzo licznych drobnych zmarszczek, bardzo, bardzo trudnych do korekcji.

W skład pilingu wchodzą: 30% fenol, kwas TCA (trójchlorooctowy), 4 alpha hydroksykwasy, saponiny i antyoksydanty.

Istnieją 2 formuły pilingu, jedną stosuje się na całą twarz (Easy Phen Light), drugą mocniejszą tylko na okolice oczu i ust (Lip &Eyelid Formula) czyli powieki i zmarszczki palacza, to z czym medycyna estetyczna średnio sobie radzi.

Efekt jaki uzyskujemy po pilingu fenolowym jest wyjątkowy i absolutnie nieporównywalny do innych pilingów, a nawet mocnych zabiegów laserowych. Jest to efekt liftingu bez ingerencji chirurgicznej. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, pobudzona i jeszcze długo będzie produkowała nowy kolagen i elastynę.

Ponieważ zabieg jest głęboki, dlatego cały proces leczenia wymaga około 7 dni, wtedy trzeba pozostać w domu i ograniczyć swoją aktywność zawodową. To może być trudne, ale warte tego, aby odmłodzić swoją twarz, tym bardziej, że wykonujemy go tylko jednorazowo.

Piling fenolowy nie ma ograniczeń wiekowych, ale ma przeciwwskazania, dlatego niezbędna jest wizyta konsultacyjna przed zabiegiem, gdzie lekarz oceni stan zdrowia.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • choroby wątroby i nerek,
  • choroby płuc i serca,
  • cukrzyca typ I,
  • zaburzenia odporności,
  • choroby nowotworowe.

 

piling-fenolowy2
peeling-fenol
phenol_2
Partnerzy

Partnerzy