Ellanse- stymulator i wypełniacz

Stymulacja własnego kolagenu przyczynia się do zachowania młodej skóry na dłużej. Takie rozwiązanie zapewnia nowość na rynku – Ellanse.

Procesy starzenia dotykają każdego z nas, zacznie wcześniej niż się to wszystkim wydaje. Skóra dwudziestokilkuletniej kobiety, a także mężczyzny, powoli zaczyna

grafika

tracić na jędrności. Towarzyszą temu drobne zmarszczki i linie, które niestety pogłębiają się z każdym miesiącem naszego życia.

Tradycyjne wypełniacze skórne jedynie maskują niedoskonałości. Skutecznym rozwiązaniem zatem jest zabieg Ellanse, który nie tylko koryguje zmarszczki i fałdki ale także stymuluje produkcję kolagenu, czyli pobudza skórę do pracy, dzięki czemu uzyskujemy efekt jej ujędrnienia i wzmocnienia. Ellanse stymuluje jego produkcję, przez co skóra zachowuje młody i  naturalny wygląd.

Wbrew pozorom zabieg ten nie dotyczy tylko kobiet, ale zaleca się go także mężczyznom którym zależy na zachowaniu młodego wyglądu.

Unikalny zabieg Ellanse jest dostępny w czterech opcjach: „S”, „M”, „L”, „E”. Różnią
się one trwałością końcowego efektu, który wynosi od jednego do czterech lat – znacznie dłużej niż w przypadku klasycznego wypełniacza, jakim jest kwas hialuronowy. Rodzaj zabiegu należy wcześniej skonsultować z lekarzem.

Do uzyskania pożądanego efektu wystarczy tylko jedna wizyta. Zabieg trwa około półtorej godziny (wraz z kremem znieczulającym), a po jego zakończeniu można wrócić do normalnych zajęć.

Co ważne, produkt jest wchłanialny przez organizm. Główny składnik – polikaprolakton jest stosowany w medycynie od ponad 20 lat. Przed rozpoczęciem zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.

Zalety Ellanse:

  • koryguje zmarszczki i fałdy skórne
  • stymuluje własny kolagen
  • ujędrnia i wzmacnia skórę twarzy,szyi,dekoltu i dłoni
  • odwraca oznaki starzenia
  • zapewnia naturalny i młodzieńczy wygląd
  • produkt posiada wysoki profil bezpieczeństwa potwierdzony badaniami naukowymi.

 

 

Partnerzy

Partnerzy