Crystalys – hydroksyapatyt wapnia

Crystalys grafika

Crystalys to nowoczesny wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia, powszechnie występującego w zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie – miedzy innymi w kościach i zębach. Preparat znajduje szerokie zastosowanie w modelowaniu twarzy, dając natychmiastowy i długotrwały efekt. W rezultacie uzyskujemy poprawę objętości, sprężystości jędrną i wyraźnie młodszą skórę. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w Medestetic.

Działanie produktu    

Crystalys to preparat żelowy, zawiera aż 55,7 % hydroksyapatytu wapnia, którego cząsteczki doskonale penetrują tkankę, stymulując produkcję naturalnego kolagenu. Dzięki temu, oprócz wypełnienia danej okolicy -widocznego bezpośrednio po zabiegu – stymuluje kilkumiesięczną regenerację wewnętrzną. Mikrocząsteczki hydroksyapatytu wytwarzają w ostrzykiwanym miejscu szkielet, który równomiernie pobudza wzrost fibroblastów prowadzący do zaopatrzenia tej okolicy w kolagen. Produkt jest w całości kompatybilny z naturalną budową skóry i w całości wchłaniany przez nasz organizm. Jednocześnie pozwala uzyskać pożądany efekt trwający nawet do 2 lat!

grafika

Zabieg

Zabieg w naszym gabinecie Medestetic w Szczecinie, trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut – w zależności od objętego nim obszaru – nie powoduje reakcji alergicznych ze względu na stopień zbliżenia preparatu do naturalnego skład skóry. Nie wymaga rekonwalescencji, może powodować zaczerwienienie i ewentualnie obrzęk w miejscu bezpośredniego podania produktu, ustępujące w ciągu 2-3 dni.

grafika

Zastosowanie

Zabieg z użyciem Crystalys doskonale sprawdza się w wypełnianiu zmarszczek, zagęszczaniu skóry,  modelowaniu policzków (wypełnianie okolic jarzmowych, uzupełnianie ubytków), modelowaniu okolic żuchwy, okolic nosa, a także modelowaniu dłoni.

 

grafika

grafika

Partnerzy

Partnerzy