O nas

grafika

 

Witamy serdecznie na stronie profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej MEDESTETIC, który usytuowany jest w spokojnej dzielnicy Gumieńce, niedaleko centrum miasta. Dobry dojazd komunikacją miejską jak i dostęp do parkingu daje naszym klientom możliwość łatwego i wygodnego dotarcia do nas. Na 110 m2 stworzyliśmy dla Państwa komfortową przestrzeń.

Oprócz gabinetu lekarskiego zabiegowego są do Państwa dyspozycji: gabinet kosmetologiczny, gabinet przygotowawczy do zabiegów, przytulny pokój wypoczynkowy gdzie można odpocząć po zabiegu oraz duży hol z recepcją. Proponujemy komfort i przyjazną atmosferę. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z największą troską. Zapewniamy pełną dyskrecję. Gabinet posiada drugie, boczne wyjście bezpośrednio na parking.

Proponujemy Państwu szeroką ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz podologii. Naszym pacjentom zapewniamy fachowe porady i profesjonalne procedury leczniczo–kosmetyczne, wykonywane przez wykwalifikowany personel. Zajmujemy się na co dzień problemami estetycznymi skóry, szeroko pojętą profilaktyką przeciwstarzeniową, wdrażamy najnowsze technologie lecznicze oparte o udokumentowane badania.

Stosujemy wyłącznie produkty światowych marek, o najwyższej jakości. Wszystko to realizujemy w oparciu o ciągle pogłębianą wiedzę, zdobywaną na bardzo licznych konferencjach i sympozjach krajowych, międzynarodowych i światowych. Korzystając z takiego dostępu do najświeższych osiągnięć nauki, o tak dynamicznie rozwijającej się dziedzinie jak medycyna estetyczna, ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe zabiegi i produkty .

Serdecznie zapraszam
Lek.med.Violetta Grącka-Chrzanowska

  • absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie
  • absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie,gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł lekarza medycyny estetycznej,nadany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej UIME
  • certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

onas2

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa,że w dniu 14 stycznia 2011 nasz gabinet Medestetic otrzymał certyfikację Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

onas3

W siedzibie Busines Center Club w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie certyfikatów lekarzom medycyny estetycznej-wyłacznie absolwentom Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Wśród uhonorowanych specjalistów znalazła się dr Violetta Grącka – Chrzanowska, uzyskując tym samym tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

 

  • członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging PTLcertyfikaty uprawniające do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej
    • Polskiego Towarzystwa Mezoterapii
    • Polskiego Towarzystwa Medycyny Anty-Aging
  • członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej AAAM (American Academy of AESTHETIC MEDICINE)

 

Certyfikaty

 

 

 

Partnerzy

Partnerzy