LINERASE – medyczny ateloKOLAGEN do silnej regeneracji i odbudowy skóry

Linerasegrafika

Jest jedynym ateloKOLAGENEM typu I w formie iniekcji. To nowe rozwiązanie w naszym salonie Medestetic oraz w dziedzinie medycyny anti-aging o wysokiej aktywności biologicznej stworzone z myślą o najdelikatniejszych okolicach twarzy i ciała. Służy do leczenia utraconej gęstości i sprężystości skóry.

Bezpieczeństwo

Linerase to najnowsza generacja oczyszczonego kolagenu typu I przeznaczonego do iniekcji podskórnych. Jest to wysokiej klasy wyrób medyczny, nie alergizuje i nie wywołuje efektów ubocznych. Produkt jest tak delikatny i całkowicie bezpieczny, że stosować go można w najwrażliwszych okolicach twarzy i całego ciała. Zabieg jako mało inwazyjny nie wymaga rekonwalescencji. Serdecznie zapraszamy na zabieg do naszego gabinetu Medestetic.

grafikagrafika

Efekt:

Wzrost napięcia, gęstości, nawilżenia i świetlistości skóry. Bioaktywny kolagen typu I działa na macierz pozakomórkową pobudzając fibroblasty do produkcji ich własnego kolagenu typu III. Powoduje to wzbogacenie grubości i struktury skóry właściwej, staje się ona jędrna i elastyczna. AteloKOLAGEN LINERASE można wprowadzać profilaktycznie, aby zahamować procesy starzenia  poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu już po 25. roku życia lub leczniczo do uzupełnienia powstałych ubytków kolagenu. Doskonale sprawdza się w regeneracji skóry pomarszczonej, a także do odbudowy w obrębie blizn zanikowych i redukcji rozstępów. Skóra staje się młodsza nawet o 5 lat!

grafika
Wskazania:

-redukcja oznak starzenia
-głęboka regeneracja skóry twarzy, szyi, dekoltu
-przywrócenie skórze sprężystości i elastyczności
-poprawa wyglądu dłoni
-eliminacja blizn zanikowych, rozstępów
-wspomagająco w gojeniu ran

Zaleca się 2-4 zabiegi w odstępach co 4 tygodnie.

grafika

Partnerzy

Partnerzy