DERMAHYAL EYE BAG

Postarzające worki pod oczami,jeżeli nie są jeszcze zbyt duże zabieg może dać delikatnie widoczną poprawę,ale w niektórych przypadkach bez chirurga nie obędzie się.
Poprawa to zasługa peptydów biomimetycznych działających lipolitycznie czyli rozpuszczających tłuszcz oraz drenujących czyli poprawiających krążenie krwi i limfy w tej bardzo predysponowanej do takich problemów okolicy.

Eye Bag Solutiongrafika

Jest to skoncentrowany koktajl do mezoterapii okolic oczu. Zawiera kombinację peptydów biomimetycznych poprawiających mikrokrążenie krwi i limfy – drenaż zapobiega zastojom które współtworzą worki. Skutecznie redukuje opuchliznę i poprawia napięcie skóry przyczyniając się do wygładzenia zmarszczek. Zawarte w preparacie składniki stymulują lipolizę tłuszczu gromadzącego się w okolicy oczu, a także zapobiegają jego ponownemu nagromadzeniu. Czynnikami aktywnymi preparatu są : tripeptyd-41 odpowiedzialny za lipolizę, nanopeptyd-18 o działaniu przeciwstarzeniowym i przeciwzapalnym , oligopeptyd-61 zmniejszający ekspresję czynników odpowiedzialnych za odkładanie tłuszczu i oligopeptyd-73 zapobiegający niszczeniu przez promienie UV i apoptozie komórek. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w Medestetic.

Efekt

Już po pierwszym zabiegu skóra jest wyraźnie bardziej elastyczna i napięta, a worki zredukowane. Drenaż limfatyczny i usprawnione mikrokrążenie zmniejszają skłonność do opuchnięć tej okolicy. Powieka dolna jest wygładzona, rozświetlona, co nadaje oczom świeży, wypoczęty wygląd.

grafika
 

Wskazania:

– Worki pod oczami
– Skłonność do opuchlizny okolicy oczu
– Poduszeczki tłuszczowe powiek dolnych
– Utrata elastyczności skóry wokół oczu

Zabieg zwykle powtarza się 4 razy w odstępach około2-3-tygodniowych, a następnie przypominająco co około 3 miesiące.
W linii Dermaheal Eye Bag dostępne jest również serum do codziennej pielęgnacji powiek, które można nabyć w naszym salonie Medestetic w Szczecinie.

grafika
 

grafika
 

grafika

Partnerzy

Partnerzy