CAVI-LIPO – skuteczne wyszczuplanie

Kawitacja ultradźwiękowa najnowszej generacji; powstające fale magnetyczne interferują i rozchodzą się poziomo w tkance podskórnej, w związku z czym urządzenie CAVI-LIPO jest bezpieczniejsze niż inne urządzenia do kawitacji ultradźwiękowej.

Błony komórek tłuszczowych zostają uszkodzone ,dzięki czemu ich zawartość uwalniana jest do krwioobiegu, skąd następnie jest usuwana w procesie metabolizmu .

Sprzęt posiada certyfikat FDA i inne niezbędne, potwierdzające bezpieczeństwo stosowania. Badania skuteczności urządzenia prowadzone są na całym świecie, ich doskonałe wyniki potwierdza fakt że CAVI-LIPO jest NR 1 w Japonii, Danii i Szwecji wśród profesjonalnych urządzeń wyszczuplających; w Polsce jest jeszcze nowością.

Zabiegi wykonuje się w następujących obszarach: uda, pośladki, brzuch, tzw. boczki i bryczesy, podbródek i inne.

Po jednym zabiegu następuje utrata 1-3 cm obwodu (np. uda) a zalecana jest seria zabiegów, po której najczęściej uzyskujemy 5-10 cm mniej w obwodzie.

CAVI-LIPO jest doskonałą alternatywą dla liposukcji, likwiduje cellulit, redukuje tkankę tłuszczową i co bardzo ważne zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny.

 

calvi-1

calvi-2

calci-3

calvi-4

Dodaj komentarz

Partnerzy

Partnerzy